Brwi na stałe – microblading

szczecin microblading
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Microblading – nowe brwi na stałe

Co zabiera kobietom wiele czasu, jeśli chodzi o makijaż? Oczywiście brwi. Jak uzyskać ładne brwi na stałe? Jak nie poświęcać swojego czasu na ich modelowanie i jak zawsze wyglądać z nimi ładnie? Rozwiązaniem jest microblading. Jest to makijaż permanentny brwi. Może być stosowany u niemal każdej kobiety, która nie jest uczulona na pigment, wykorzystywany podczas takich zabiegów. Jak przebiega krok po kroku zabieg microbladingu?

microblading szczecin

Kto wykonuje microblading?

Zabieg w postaci makijażu permanentnego brwi może zostać wykonany w każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym, który posiada doświadczoną ekipę oraz sprzęt do takich zabiegów. Aby uzyskać pełne zadowolenie klientów, pierwszym etapem jest narysowanie docelowego kształtu brwi na skórze. W tym celu kosmetyczka stosuje kredkę oraz specjalne szablony. Jest to bardzo ważny element całego zabiegu, dzięki któremu możemy się upewnić, że dane brwi pasują do naszej twarzy. To również ostatnia szansa aby wprowadzić ewentualne poprawki.

Kiedy wzór zostanie zaakceptowany, kosmetyczka przystępuje do jego wykonywania przy użyciu specjalnego urządzenia. Każda kreska brwi wykonywana jest ręcznie i pojedynczo. Cały zabieg jest dosyć długi i może wynosić nawet 3 godziny. Ostateczny czas potrzebny na wykonanie microblading zależeć będzie od kształtu i objętości brwi, jakie zamierzamy uzyskać.

Co dalej?

Makijaż permanentny po wykonaniu, może pozostawiać na powierzchni skóry delikatne ranki. Mogą one powodować delikatne pieczenie. Po kilku tygodniach, kiedy skóra się w całości zagoi, przychodzi się do salonu kosmetycznego na wykonanie poprawek. Poprawki obejmować będą dorysowanie pozostałych kresek brwi lub wyrównanie kształtów. Koszt wykonania poprawek jest zwykle wliczony w cenę podstawowej usługi. A ile będziemy musieli zapłacić za microblading? Cena za makijaż permanentny wynoszą od 500 do nawet 1000 złotych. Duży wpływ na cenę ma miejsce wykonania zabiegu, a także kształt brwi do uzyskania.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave Comment