Makijaż permanentny – piękno Twoich ust

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Makijaż permanentny ust podkreśla naturalne piękno

Zabieg ma na celu podkreślenie naturalnego piękna ust lub zamaskowanie blizn, powstałych po opryszczce lub innych zabiegach chirurgicznych. Pamiętajmy, ze zadaniem linergistki jest uatrakcyjnienie, wydobycie i podkreślenie naturalnych cech unikając jednocześnie zbytniego przerysowania.

Efekt mikropigmentacji utrzymuje się nawet kilka lat dlatego tak ważne jest poprawne wykonanie zabiegu, odpowiednio dobrany kształt oraz kolor. Linergisci maja do wyboru kilka technik makijażu permanentnego ust. Kontur z lekkim wycieniowaniem, wypełnienie ust oraz usta 3D.

makijaż permanentny ust

Mniej lub bardziej doświadczonej linergistce łatwiej będzie wykonać piękny makijaż permanentny ust jeśli klientka przygotuje się do zabiegu. Na kilka dni przed zabiegiem warto wykonać delikatny peeling ust. Spierzchnięte i wysuszone usta uniemożliwiają dokładne wprowadzenie pigmentu. Usuniecie martwego naskórka sprawi, ze usta będą miękkie, bardziej elastyczne i równomiernie zapigmentowane.

Na trzy, cztery dni przed zabiegiem klientka powinna przyjmować doustnie Heviran. Jest to lek przeciwwirusowy wydawany na receptę. Przed zabiegiem pigmentacji ust unikajmy zabiegów laserowych czy wypełniania kwasem hialuronowym.

Tuż po zabiegu makijażu permanentnego ust

Makijaż jest mocny, przerysowany wręcz teatralny, a usta spuchnięte. Jest to zupełnie naturalne zjawisko, gdyż czerwień wargowa jest przekrwiona w wyniku podrażnienia mechanicznego, a duża ilość pigmentu potęguje nasycenie barwy. Stad intensywny kolor ust. Niekiedy pojawiają się delikatne zasinienia spowodowane długim uciskiem przy naprężonej powierzchni zabiegowej. Obrzęk schodzi zazwyczaj już po paru godzinach, a nadmiar pigmentu wyłuszcza się wraz z naskórkiem od 2-5 dni. Wówczas wydobędzie się naturalny kolor co nie oznacza to jednak końca procesu gojenia. Naskórek regeneruje się ok. 28 dni tak wiec dopigmentowanie można wykonać dopiero po upływie tego czasu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave Comment