Zalety microbladingu

microblading szczecin
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jakie zalety ma microblading?

Z pewnością słyszałaś już o makijażu permanentnym brwi. Zastanawiasz się czy jest to dobra opcja dla ciebie? Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat? Jeśli tak, przedstawiamy największe zalety wynikające z zastosowania tej metody uzyskania pięknych i trwałych brwi.

Wytrzymałość

Jak często do tej pory musiałaś regulować swoje brwi? Jeśli bardzo często i zajmowało ci to wiele czasu, to microblading jest odpowiedzią na twoje zmartwienia. A może miałaś bardzo rzadkie brwi w jasnym kolorze i nie mogłaś uzyskać takiego efektu, o którym od dawna marzyłaś? Jeśli tak, to również w tym przypadku microblading jest skutecznym oraz bezpiecznym rozwiązaniem. Makijaż permanentny brwi jest odporny na zmywanie, rozcieranie oraz działanie promieni UV. Z czasem traci on intensywność koloru, dlatego co kilka miesięcy należy go odnawiać. Jeśli nie będziemy tego robić, to po prostu całkowicie zaniknie i będziesz mogła na nowo cieszyć się naturalnymi brwiami.

makijaż permanentny szczecin

Bezpieczeństwo

Wykonanie microbladingu nie jest szybkie. Czynność jest czasochłonna, z uwagi na konieczność ręcznego narysowania każdego włoska brwi. Do wykonania zabiegu kosmetyczka stosuje sterylne narzędzia oraz bezpieczne i nie powodujące alergii pigmenty. Po wykonanym zabiegu na skórze brwi pozostają niewielkie zaczerwienienia. Mogą one powodować delikatny dyskomfort, który jednak szybko minie. Po kilku tygodniach skóra na brwiach jest już w całości zagojona i można udać się do gabinetu na korektę brwi.

Rodzaje makijażu permanentnego

Są dwa typy microbladingu. Pierwszy z nich polega na narysowaniu brwi w taki sposób, że przypominają one pełną, ciemną kreskę. Metoda ta nie cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem, z uwagi na fakt, że nie wygląda ona naturalnie. Drugą metodą jest microblading, w którym odwzorowuje się kształt każdego włoska. Końcowy efekt jest identyczny z naturalnym wyglądem brwi i bardzo trudno odróżnić co jest makijażem permanentnym, a co brwiami. Microblading jest obecnie bardzo chętnie stosowany zarówno zarówno przez osoby młode, jak i dojrzałe, dbające o swój wygląd i ceniące swój wolny czas.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave Comment