Co to jest microblading? – Microblading Szczecin

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Microblading Szczecin – Permanent24.com

Brwi są jednym z najważniejszych elementów twarzy, wpływającym na jej urodę. Kobiety poświęcają wiele czasu i pracy, aby uzyskać idealnie równe, zadbane i symetryczne brwi. Modelowanie brwi w celu uzyskania oczekiwanego kształtu, nie jest rzeczą łatwą do wykonania. Może to potwierdzić każda z Pań, która z pęsetą spędziła wiele godzin przed lustrem. Pewnym rozwiązaniem są oczywiście wizyty w gabinetach kosmetycznych, które oferują usługę modelowania brwi. Jednak nie każda kobieta może z nich skorzystać. Dlaczego? Ponieważ mają cienkie, jasne i rzadkie brwi, bardzo trudno uzyskać oczekiwany efekt. Właśnie z myślą o tych kobietach powstał microblading Szczecin.

Na czym polega microblading?

Microblading Szczecin

Jest to zabieg kosmetyczny, zaliczany do grupy makijażu permanentnego, polegający na odwzorowaniu na skórze pojedynczych włosków brwi. Microblading jest zabiegiem bardzo precyzyjnym i wymagającym staranności, ponieważ każdy włosek musi zostać narysowany od podstaw, w odpowiednio dużym zagęszczeniu, a w końcu powinien się układać w wybrany wcześniej łuk.

Co trzeba wiedzieć o zabiegu?

  • Microblading to zabieg czasochłonny, trwający od 1 do 2 godzin. Oczywiście oba łuki brwi wykonuje się podczas jednej wizyty.
  • Po tygodniu od wykonania zabiegu, intensywność pigmentacji może zmniejszyć się nawet o 50%. wynika to z naturalnego wchłaniania się pigmentu do skóry. Jeśli intensywność brwi jest zbyt mała, należy przeprowadzić korektę, nazywaną również wzmocnieniem.
  • Microblading wykonywany jest metodą piórkową, nazywaną również włoską. Jest to metoda zapewniająca naturalny wygląd brwi, wiernie odwzorowująca pojedyncze włoski i ich układ. Drugą metodą na wykonanie microbladingu jest metoda pełna. W jej przypadku brwi są namalowane jednym kolorem na całej powierzchni. Jest to metoda nienaturalna, z daleka rzucająca się w oczy i coraz rzadziej stosowana.

Dla kogo microblading?

Kto może skorzystać z tego zabiegu? Microblading jest adresowany zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy z jakichś powodów stracili brwi i chcą odzyskać naturalny wygląd twarzy. Oczywiście najliczniejszą grupą klientów stanowią kobiety, które doceniają tę metodę za jej naturalność, wygodę i gwarancję zawsze znakomitego wyglądu. W grupie, która nie powinna decydować się na microblading są osoby z infekcjami wirusowymi, cierpiące na cukrzycę,  zmagające się z łuszczycą, będące w ciąży, a także przyjmujące leki na bazie sterydów. Zabieg nie powinien być również wykonywany u tych pań, które w czasie krótszym niż 2 tygodnie miały wykonany inny zabieg, z użyciem botoxu lub kwasu hialuronowego

Po wykonanym zabiegu należy stosować się do takich samych zaleceń, jak po innych odmianach pigmentacji. Przez tydzień po microbladingu nie należy korzystać z basenów, saun, solariów, nie stosować kosmetyków na brwi, a także nie wykonywać peelingów. Po zniknięciu zaczerwienień na skórze, można obiektywnym okiem ocenić efekt pracy. Jeśli brwi nie mają wystarczającej

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.